Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
GROHE Allure bateria wannowa 5-otworowa, złoty szczotkowany - brushed cool sunrise 25221GN1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grohe Allure bateria wannowa 5-otworowa, złoty szczotkowany - brushed cool sunrise 25221GN1, do montażu na ławie z płytek okładzinowych, głowice ceramiczne 1/2", 90°, powłoka GROHE LongLife, elementy składowe: mocowanie wylewki, z jednoramiennymi uchwytami, wylewka wannowa z perlatorem i przełącznikiem wanna/prysznic, słuchawka prysznicowa 6.6 l/min, wąż prysznicowy 2000 mm, giętkie węże przyłączeniowe, przyłącze węża prysznicowego, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym.
Montaż opcjonalnie montaż z 29037001 lub 29037002 - elementy zamawiane osobno.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Rodzaj armatury | bateria wannowa |
| Sposób montażu | sztorcowy |
| Kolor | złoty szczotkowany |
| Kształt | kwadratowy |
| Rodzaj głowicy | ceramiczna |
| Rodzaj przełącznika | 2 - drożny |
| Rodzaj wylewki | wylewka stała |
| Zawór spustowy w komplecie | brak |
| Materiał | mosiądz |
| Długość węża prysznicowego | 2000 mm |
| Ilość strumieni rączki prysznicowej | 1 strumień |
| Długość wylewki | 143 mm |
| wysokość wylewki | 115 mm |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.