Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
GROHE Essence zestaw wannowo-prysznicowy, podtynkowy z deszczownicą 310m, ramię ścienne 422mm, stal nierdzewna 24092DC1-03
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GROHE Essence zestaw wannowo-prysznicowy, podtynkowy z deszczownicą 310m, ramię ścienne 422mm, stal nierdzewna 24092DC1-03, elementy składowe:
-Grohe Essence podtynkowa 3-drożna, element zewnętrzny, stal nierdzewna 24092DC1, do montażu gotowego z Rapido SmartBox, GROHE SilkMove głowica ceramiczna 46 mm, powłoka GROHE StarLight, GROHE QuickFix rozeta ścienna (z uszczelnieniem, zakryte mocowania), metalowa rozeta ścienna, regulacja 6°, metalowa dźwignia, przełącznik trójdrożny, wydajność przepływu: wyjście A = 27 l/min, wyjście B = 27 l/min, wyjście C = 27 l/min.
- GROHE Rapido SmartBox element podtynkowy 35604000, 3 wyjścia wody 1/2", 2 podłączenia wody od dołu, głębokość instalacji 75-105 mm, mosiężne przyłącza, wstępnie zamontowane przyłącze do płukania, stabilna obudowa i pokrywa ochronna, przygotowane otwory montażowe do suchej i mokrej zabudowy, uszczelka,
- Grohe Rainshower Mono prysznic górny 310mm z ramieniem ściennym, 26558DC0, prysznic górny Rainshower 310, 1 rodzaj strumienia GROHE PureRain, GROHE EcoJoy, ogranicznik przepływu 9,5 l/min, GROHE DreamSpray perfekcyjny natrysk, GROHE StarLight powłoka, SpeedClean system przeciw osadom wapiennym, wewnętrzny kanał wodny, nadaje się do podgrzewaczy przepływowych, min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar, Rainshower ramię prysznica 422 mm,
- GROHE Rainshower kolanko przyłączeniowe z uchwytem 26658DC0, przyłącze węża prysznicowego do baterii podtynkowej zintegrowane z uchwytem punktowym stałym, z okrągłą rozetą, Ø 48 mm, gwint przyłączeniowy 1/2", metalowy korpus, zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym, powłoka GROHE Long-Life,
- GROHE Silverflex wąż prysznicowy 1,75m, wykonany z tworzywa sztucznego, długość 1750 mm, gładka, łatwa do czyszczenia powierzchnia, złączka stożkowa z funkcją TwistStop, odporność na ciśnienie do 5 bar, wytrzymałość na rozciąganie 500 N, odporność na temperaturę do 70°C, odporność na skręcenia, uniwersalne przyłącze G 1/2" x 1/2", GROHE ProGrip uchwyty z radełkowaną strukturą, GROHE Long-Life wykończenie,
- Grohe Rainshower SmartActive 130 rączka prysznicowa 3 strumienie, chromowana tarcza deszczownicy, strumienie: Rain i Jet z funckją DripStop oraz ActiveMassage, GROHE EcoJoy ogranicznik przepływu 9,5 l/min, GROHE DreamSpray perfekcyjny natrysk, GROHE SmartTip wybór strumienia natrysku przez naciśnięcie pierścienia na słuchawce, wykończenie chromowane GROHE Long-Life, SpeedClean system przeciw osadom wapiennym, wewnętrzny kanał wodny, uniwersalny montaż, pasuje do wszystkich standardowych węży prysznicowych, nadaje się do podgrzewaczy przepływowych, min. rekomendowane ciśnienie 1,0 bar,
- Grohe Essence wylewka wannowa, stal nierdzewna 13449DC1, montaż ścienny, perlator, gwint zewnętrzny 1/2", wysięg 230 mm, powłoka z GROHE StarLight.
Dane techniczne
| Rodzaj armatury | komplet wannowy z deszczownicą |
| Sposób montażu | podtynkowy |
| Kolor | stal szczotkowana |
| Kształt | okrągły |
| Rodzaj głowicy | ceramiczna |
| Rodzaj przełącznika | 2 - drożny |
| Rodzaj wylewki | wylewka stała |
| Zawór spustowy w komplecie | brak |
| Element podtynkowy w komplecie | tak |
| Materiał | mosiądz/tworzywo |
| Wielkość deszczownicy | 310 mm |
| Ilość strumieni deszczownicy | 1 strumień |
| Rodzaj ramienia prysznicowego | ścienne |
| Długość ramienia prysznicowego | 422 mm |
| Długość węża prysznicowego | 1500 mm |
| Ilość strumieni rączki prysznicowej | 3 - strumienie |
| Długość wylewki | 230 mm |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.