Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
HUPPE Design Pure 4-kąt drzwi skrzydłowe z częścią boczną do wnęki 90cm(88,5-91,5cm), profil srebrny mat, szkło bezbarwne AP 8P7201.087.322
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HUPPE Design Pure 4-kąt drzwi skrzydłowe z częścią boczną do wnęki 90cm(88,5-91,5cm), profil srebrny mat, szkło bezbarwne AP 8P7201.087.322, wysokość 1900 mm, profile z anodowanego aluminum w kolorze chrom mat, wypełnienie ze szkła hartowanego bezbarwnego o grubości 6 mm AntiPlaque, montaż we wnęce, zakres regulacji 885 - 915 mm, drzwi skrzydłowe z segmentem stałym otwierane do środka i na zewnątrz, szerokość wejścia 580 mm, szerokość części stałej 230 - 250 mm, zawias rurkowy z płynnie regulowanym mechanizmem wznosząco-opadającym oraz podnoszeniem 5 mm, z listwą progową (wysokość 10 mm) zapewniającą optymalną szczelność lub możliwość montażu bez progu, listwy magnetyczne i profile uszczelniające na całej długości, a także pozioma listwa uszczelniająca, strona montażu uniwersalna: lewa/prawa, ustalana w trakcie montażu, w komplecie narożny wspornik stabilizacyjny.
Łatwe w utrzymaniu szkło Anti-Plaque ułatwia czyszczenie i sprawia, że woda po prostu spływa po nim kropelkami. W efekcie mniejszy jest osad brudu i kamienia. A to, co mimo wszystko pozostanie, daje się łatwo i bez ostrych środków czyszczących. Anti-Plaque nie jest powłoką nakładaną na szkło, lecz uszlachetnieniem wewnętrznej powierzchni szkła.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Rozmiar | 900 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Kolor profili | srebrny mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | -15 mm;+15 mm |
| Szerokość wejścia | 580 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.