Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Aurora 5 parawan nawannowy 85x150cm, profil srebrny, szkło bezbarwne AURORA585-1B
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Aurora 5 parawan nawannowy 85x150cm AURORA585-1B, profil srebrny, szkło bezbarwne o grubości 6 mm, z powłoką CRYSTALCLEAR - szkło Novellini poddawane jest specjalnemu procesowi nakładania powłoki Crystal Clear, która utrudnia zatrzymywanie się na powierzchni kropel wody, przez co znacznie redukuje powstawanie kamienia i bakterii na szkle, wysokość 1500 mm, szerokość 850 mm, w komplecie wspornik stabilizujący.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | parawan nawannowy |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Rozmiar | 850 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| System unoszenia drzwi | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.