Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Kuadra 2.0 2PH drzwi prysznicowe przesuwne 130cm (127-131cm), lewe, profile czarny mat K22PH127S-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Kuadra 2.0 2PH drzwi prysznicowe przesuwne 130cm (127-131cm), lewe, profile czarny mat K22PH127S-1H, montaż we wnęce, jeden element stały, drugi suwany, kolor profili czarny mat, wypełnienie ze szkła hartowanego z powłoką CrystalClear, drzwi o grubości 8 mm, pole stałe 6 mm, zakres regulacji 1270 - 1310 mm, wysokość 2000 mm, szerokość części stałej F - 620 mm, szerokość wejścia 550 mm, system Soft-Closing przy zamykaniu.
Drzwi produkowane na zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1270 - 1310 mm |
| System cichego otwierania | brak |
| System cichego zamykania | Soft-Closing |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 550 mm |
| System jezdny górny | system podwójnych rolek |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6/8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.