Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Kuadra H Squares ścianka prysznicowa 90cm(87-90cm), czarny mat KUADH90-81H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Kuadra H Squares ścianka prysznicowa 90cm KUADH90-81H, kolor profili czarny mat, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 8 mm z powłoka CrystalClear, zakres regulacji 870 - 900 mm, wysokość szkła 2000 mm, całkowita wysokość 2005 mm, długość wspornika 1000 mm - możliwość przycięcia, montaż uniwersalny lewy / prawy, dodatkowy wspornik, którym montuje się punktowo ściankę do podłogi.
Wzór na szkle składa się z dziesięciu prostokątów o rozmiarach: wysokość H-370 mm, długość L-390 mm.
Brodzik, armatura oraz inne akcesoria widoczne na zdjęciu nie wchodzą w skład kompletu i należy je zamawiać oddzielnie.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
MOŻLIWOŚCI MONTAŻU:
Kabina Walk-In jedna ścianka

Kabina Walk-In dwie ścianki (należy kupić dwie ścianki, wsporniki w komplecie ze ściankiami)

Kabina Walk-In dwie ścianki i dodatkowy wspornik EVO do montażu narożnego - ZAMAWINY OSOBNO

Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina walk-in |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 870 - 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.