Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini N180 G+F drzwi prysznicowe wnękowe, wahadłowe 120cm(119-122cm), szkło bezbarwne, profile inox szczotkowany N180GFL120-1Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini N180 G+F drzwi prysznicowe wnękowe, wahadłowe 120cm(119-122cm), szkło bezbarwne, profile inox szczotkowany N180GFL120-1Z, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 8 mm z powłoką CrystalClear, profile szczotkowane anodowane w kolorze inox szczotkowany - stal szczotkowana, otwieranie na zewnątrz i do środka z cichym domykaniem, wysokość 2000 mm, strona montażu uniwersalna: lewa / prawa.
Novellini N180 G+F N180GFL120-1Z

Schemat drzwi
Drzwi prysznicowe z polem stałem w linii. Elementy drzwi są odwracalne, co pozwala na ich montaż jako wersji lewej lub prawej. Szerokość wejścia * 810 mm.

Montaż we wnęce
Wymiary montażowe drzwi przy montażu wnękowym: szerokość A - 1190 - 1220 mm, szerokość pola stałego F1 - 230 - 250 mm, wymiar skrzydła po otwarciu B - 800 mm.

Jak zmierzyć?
Aby poprawnie zmierzyć drzwi wnękowe należy dokonać pomiarów na różnych wysokościach. Należy sprawdzić czy ściany są w pionie i czy są równoległe względem siebie oraz sprawdzić poziom brodzika lub posadzki. Pomiarów należy dokonać po położeniu wszystkich płytek.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1190 - 1220 mm |
| System cichego zamykania | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 810 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | Crystal Clear |
| Kolor profili | inox - stal szczotkowana |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.