Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini N180 drzwi prysznicowe wnękowe, wahadłowe 90cm(88,5-90cm), szkło bezbarwne, profile złoty róż szczotkowany N1801B90-1R
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini N180 drzwi prysznicowe skrzydłowe 90cm(88,5-90cm), szkło bezbarwne, profile złoty róż szczotkowany N1801B90-1R, wypełniene ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 8 mm z powłoką CrystalClear, profile szczotkowane anodowane w kolorze złotego różu, otwieranie na zewnątrz i do środka z cichym domykaniam, zakres regulacji A1 - 885↔900 mm, szerokość wejścia * - 710 mm, szerokość skrzydła po otwarciu B - 700 mm, wysokość 2000 mm, strona montażu uniwersalana: lewa / prawa.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Zakres regulacji | 885 - 900 mm |
| System cichego otwierania | tak |
| System cichego zamykania | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 710 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | Crystal Clear |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.