Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Riga 2P+F kabina prostokątna 90x120cm, prawa, drzwi przesuwne, profile złoty szczotkowany, szkło bezbarwne RIG2PF117D-F2P87S‐1P
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Riga 2P+F kabina prostokątna 90x120cm, prawa, drzwi przesuwne, profile złoty szczotkowany, szkło bezbarwne RIG2PF117D-F2P87S‐1P, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, profile szczotkowane anodowane w kolorze złota, drzwi przesuwne, uszczelka magnetyczne, regulowane górne rolki, system wypinania drzwi.
Wymiary drzwi:
- zakres regulacji drzwi: A - 1175↔1190 mm,
- wymiar w osi szyby: G - 1167↔1182 mm,
- szerokość pola stałego: F1 - 568 mm,
- szerokość wejścia: * 525 mm.
Wymiary ścianki bocznej:
- zakres regulacji: F - 875↔890 mm,
- wymiar w osi szyby: G - 867↔882 mm,
Sposób montażu:
- na brodziku,
- na posadzce, wymiar od ściany do osi szyby: 867↔882 mm x 1167↔1182 mm,
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Strona montażu | prawa |
| Rozmiar | 1200 x 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | złoty szczotkowany |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | 867↔882 mm x 1167↔1182 mm |
| Szerokość wejścia | 525 mm |
| System jezdny górny | system pojedynczych regulowanych rolek |
| System jezdny dolny | trzymacz szyby |
| System wypinania drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.