Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Riga A kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi przesuwne, profile inox szczotkowany, szkło bezbarwne RIGA87LD-87LS-1Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Riga A kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi przesuwne, profile inox szczotkowany, szkło bezbarwne RIGA87LD-87LS-1Z, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, profile szczotkowane anodowane w kolorze inox, drzwi przesuwne, zakres regulacji A - 875↔890 mm, wymiar w osi szyby: G - 867↔882 mm, szerokość pola stałego 418 mm, uszczelki magnetyczne na połączeniu drzwi, regulowane górne rolki, system wypinania drzwi, połączenie profili ścian przycięte po kątem 45 stopni.
Sposób montażu:
- na brodziku,
- na posadzce, wymiar od ściany do osi szyby: 867↔882 mm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Rozmiar | 900 x 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | inox szczotkowany |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | 867-882 mm X 867-882 mm |
| System jezdny górny | system pojedynczych regulowanych rolek |
| System jezdny dolny | trzymacz szyby |
| System wypinania drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.