Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Rose Rosse 3PH drzwi prysznicowe przesuwne 102-105cm, lewe, szkło bezbarwne, profil chrom ROSE3PH99S-1K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Rose Rosse 3PH drzwi prysznicowe przesuwne 3 - elementowe 102-105cm, lewe, ROSE3PH99S-1K, montaż we wnęce lub narożny w połączeniu ze ścianką boczną, jeden element stały, dwa elementy suwane, kolor profili chrom, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoka CrystalClear, szerokość wejścia * 570 mm, wysokość 2000 mm.
Zakres regulacji przy montażu we wnęce: 1020 - 1050 mm.
Zakres regulacji przy montażu ze ścianką boczną (zamawiana oddzielnie): 1010 - 1040 mm,
Wymiary w osi szyby: 1026 - 1056 mm
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1020 - 1050 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 570 mm |
| System jezdny górny | pojedyncze regulowane rolki |
| System jezdny dolny | trzymacz szyby |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | Crystal Clear |
| Kolor profili | chrom |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.