Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 1B+F1B kabina kwadratowa 90x90cm, profil chrom, szkło bezbarwne Y21B87Y2F1B89-1K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 1B+F1B kabina kwadratowa 90x90cm, profil chrom, szkło bezbarwne Y21B87Y2F1B89-1K, możliwość otwierania drzwi na zewnątrz oraz do środka kabiny, profile kolor chrom, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia * 770 mm, długość drzwi po otwarciu 780 mm, zakres regulacji 880 - 920 mm, ścianka stała zakres regulacji 890 - 910 mm, w komplecie chromowany wspornik, montaż uniwersalny lewy / prawy, montaż na brodziku lub bezpośrednio na posadzce.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Rozmiar | 900 x 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | chrom |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Szerokość wejścia | 770 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.