Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 1B drzwi skrzydłowe 100cm(97-101cm), profil czarny, szkło bezbarwne Y21B97-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 1B drzwi skrzydłowe 100 cm Y21B97-1H, możliwość otwierania drzwi na zewnątrz oraz do środka kabiny, profile kolor czarny, szkło bezbarwne, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia * 870 mm, długość drzwi po otwarciu 880 mm, montaż uniwersalny lewy / prawy, otwieranie na zewnątrz oraz do wewnątrz.
Możliwości montażu:
- montaż we wnęce zakres regulacji 970 - 1010 mm
- narożny ze ścianką boczną, zakres regulacji 980 - 1020 mm - rozwiązania kwadratowe i prostokątne.
Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Drzwi produkowane na idywidualne zamówienie Klienta. Realizację zamówienia rozpoczynamy po opłaceniu należności.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 970 - 1010 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 870 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.