Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 1B drzwi wahadłowe 100cm(97-101cm), profil biały mat, szkło satyna Y21B97-4U
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 1B drzwi wahadłowe 100 cm Y21B97-4D, możliwość otwierania drzwi na zewnątrz oraz do środka kabiny, profile kolor biały mat, szkło satyna, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia * 870 mm, długość drzwi po otwarciu 880 mm, montaż uniwersalny lewy / prawy, otwieranie na zewnątrz oraz do wewnątrz.
Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Drzwi produkowane na indywidualne zamówienie. Realizację zamówienia rozpoczynamy po opłaceniu należności.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Novellini Young 2.0 1B drzwi wahadłowe 100 cm Y21B97-4U możliwości montażu

Montaż we wnęce
Drzwi prysznicowe Novellini Young 1B są uniwersalne i można je zamontować na brodziku i bezpośrednio na posadzce. Stronę lewą lub prawą uzyskuje się przez odwrócenie drzwi. Zakres regulacji "A1" 970↔1010 mm, długość skrzydła po otwarciu "B" 880 mm.

Montaż ze ścianką boczną na brodziku
Drzwi prysznicowe Novellini Young 1B można połączyć ze ściankami bocznymi Young F1B. W ten sposób można uzyskać kabiny kwadratowe i prostokątne. Zamianę strony uzyskuje się przez odwrócenie elementów. Wymiar "A" 980↔1020 mm od wypłytkowanej ściany do zewnetrzej krawędzi profila, długość skrzydła po otwarciu "B" 880 mm, wymiar "F" długość wybranej ścianki.

Montaż ze ścianką boczną na posadzce
Przy montażu kabiny prostokątnej lub kwadratowej należy sprawdzić wymiar przestrzeni kąpielowej. Wymiar od wypłytkowanej ściany do środka szkła drzwi "G" 964↔1004 mm
Novellini Young 1B zalety

Mechanizm wzosząco-opadający
Novellini Young 2.0 1B drzwi wahadłowe 100 cm Y21B97-1U wyposażone są w mechanizm, który podczas otwierania unosi drzwi. Ułatwia to otwieranie oraz zwiększa żywotność uszczelki.

Uchwyt drzwi
Wykonany z metalu uchwyt drzwi.

Sposób otwierania
Konstrukcja drzwi pozwala na otwieranie drzwi na zewnątrz i do środka.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 870 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | biały mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | satyna |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.