Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 1BS drzwi składane 110cm(107-111cm), lewe, profil czarny, szkło bezbarwne Y21BS107S-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 1BS drzwi składane 110cm, lewe Y21BS107S-1H, profile kolor czarny, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego bezbarwnego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 910 mm, montaż lewy, wymiar skrzydła po złożeniu B1 - 520 mm, wymiar skrzydła po otwarciu B - 970 mm. Sposób montażu drzwi na brodziku i bezpośernio na posadzce.
Możliwości montażu:
- montaż we wnęce zakres regulacji A1 1070 - 1110 mm
- narożny ze ścianką boczną, zakres regulacji 1080 - 1120 mm - rozwiązania kwadratowe i prostokątne.
Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1070 - 1110 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi składane |
| Szerokość wejścia | 910 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.