Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 2B+F2B kabina prysznicowa 100x100cm, profil czarny mat, szkło bezbarwne Y22B93Y2F2B97-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 2B+F2B kabina prysznicowa 100x100cm, profil czarny mat, szkło bezbarwne Y22B93Y2F2B97-1H, montaż na brodziku lub posadzce, profile kolor czarny mat, uchwyt, wspornik, listwa progowa, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, montaż uniwersalny lewy / prawy, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, zakres regulacji drzwi 940 - 980 mm, szerokość wejścia * 810 mm, szerokość drzwi po otwarciu "B" 430 mm, otwieranie na zewnątrz i do środka, zakres regulacji ścianki bocznej 970 - 990 mm.
Kabina produkowana na idywidualne zamówienie Klienta. Realizację zamówienia rozpoczynamy po opłaceniu należności.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Zakres regulacji | 940 - 980 mm |
| Zakres regulacji ścianki bocznej | 970 - 990 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 810 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.