Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 2B drzwi prysznicowe dwuskrzydłowe 100cm(97-101cm), profil chrom, szkło bezbarwne Y22B97-1K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 2B in line drzwi prysznicowe skrzydłowe 100cm, profil chrom, szkło bezbarwne Y22B97-1K, montaż na brodziku lub posadzce, profile kolor chrom antybakteryjny, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, montaż uniwersalny lewy / prawy, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia * 850 mm, szerokość drzwi po otwarciu B 430 mm, otwieranie na zewnątrz i do środka.
Możliwości montażu:
- montaż we wnęce zakres regulacji A1 970 - 1010 mm
- narożny ze ścianką boczną, zakres regulacji A 980 - 1020 mm - rozwiązania kwadratowe i prostokątne.
Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 970-1010 mm |
| Zakres regulacji ścianki bocznej | 980-1020 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 850 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | chrom |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.