Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 2GS+F kabina kwadratowa 90x90cm, lewa, drzwi składane, profil czarny, szkło satyna Y22GS87LSY2FG89-4H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 2GS+F kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi składane, lewe, profil czarny, szkło satyna Y22GS87LSY2FG89-4H, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia "*" 790 mm, wymiar skrzydła po złożeniu B1 - 430 mm, wymiar skrzydła po otwarciu B - 790 mm, zakres regulacji drzwi 880 - 900 mm, zakres regulacji ścianki bocznej 890 - 910 mm, w komplecie wspornik stabilzujący o długości 1000 mm.
Sposób montażu kabiny bezpośrednio na posadzce.
Kabina produkowana na idywidualne zamówienie Klienta. Realizację zamówienia rozpoczynamy po opłaceniu należności.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Zakres regulacji | 880 - 900 mm |
| Zakres regulacji ścianki bocznej | 890 - 910 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi składane |
| Szerokość wejścia | 790 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | satyna |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.