Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 2GS kabina kwadratowa drzwi składane 80x80 cm (79-81x79-81), profil biały mat, szkło bezbarwne Y22GS79LD-1U+Y22GS79LS-1U
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 2GS kabina kwadratowa drzwi składane 80x80 cm, profil biały mat, szkło bezbarwne Y22GS79LD-1U+Y22GS79LS-1U, profile kolor biały mat, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Novellini Young 2GS D+S kabina kwadratowa drzwi składane możliwości montażu

Montaż narożny na brodziku
Zkres regulacji kabiny "A" 790↔810 mm, długość skrzydła po złożeniu "B1" 370 mm, długość skrzydła po otwarciu 710 mm.

Schemat kabiny
Kabina składa się z drzwi Novellini Young 2 GS lewych Y22GS79LD-1U i prawych Y22GS79LS-1U. Wysokość kabiny 2000 mm, szerokość wejścia * 1000 mm.

Montaż narożny bezpośerdnio na posadzce
Przy montażu kabiny należy sprawdzić wymiar przestrzeni kąpielowej. Wymiar od wypłytkowanej ściany do środka szkła drzwi "G" 774↔794 mm. Wymiar od wypłytkowanej ściany do zewnętrznej powierzchni profila "A" 790↔810 mm.
Novellini Young 1B zalety

Mechanizm wzosząco-opadający
Novellini Young 2.0 2GS drzwi wahadłowe wyposażone są w mechanizm, który podczas otwierania unosi drzwi. Ułatwia to otwieranie oraz zwiększa żywotność uszczelki.

Uchwyt drzwi
Wykonany z metalu uchwyt drzwi.

Sposób otwierania
Konstrukcja drzwi pozwala na otwieranie drzwi na zewnątrz i do środka.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | nie |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi składane |
| Szerokość wejścia | 1000 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | Crystal Clear |
| Kolor profili | biały mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.