Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 2P drzwi prysznicowe do wnęki, skrzydłowe 80cm(77-81cm), profil czarny, szkło bezbarwne Y22P77-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 2P drzwi prysznicowe do wnęki, skrzydłowe 80cm Y22P77-1H, montaż na posadzce lub na brodzku, profile kolor czarny, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, montaż uniwersalny lewy / prawy, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, zakres regulacji drzwi "A" 770 - 810 mm, szerokość wejścia "*" 510 mm, szerokość pola stałego "F1" 200 - 220 mm, długość skrzydła drzwi po otwarciu "B" 510 mm, otwieranie na zewnątrz, w komplecie poprzeczka wspornik narożny.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 770 - 810 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 510 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.