Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2.0 G+F in line drzwi prysznicowe skrzydłowe 140cm (137-141cm), profil chrom, szkło bezbarwne Y2GFL137-1K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2.0 G+F in line drzwi prysznicowe skrzydłowe 140cm, profil chrom, szkło bezbarwne Y2GFL137-1K, montaż we wnęce lub narożny ze ścianką boczną, na brodziku lub posadzce, profile kolor chrom antybakteryjny, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, montaż uniwersalny lewy/prawy, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, zakres regulacji 1370-1410 mm, zakres regulacji przy montażu narożnym ze ścianką boczną 1380-1420 mm, szerokość wejścia 780 mm, szerokość pola stałego 525 mm, otwieranie na zewnątrz i do środka, skrzydło po otwarciu 790 mm, w komplecie poprzeczka stabilizująca.
Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1370-1410 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 780 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | chrom |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.