Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young 2GS kabina kwadratowa drzwi składane 80x80 cm (77-79x77-79cm), profil czarny mat, szkło bezbarwne Y22GS77LD-1H+Y22GS77LS-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young 2BS kabina kwadratowa drzwi składane 80x80 cm, profil czarny mat, szkło bezbarwne Y22GS77LD-1H+Y22GS77LS-1H, profile kolor czarny mat, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 200 cm.
Sposób montażu drzwi na brodziku i bezpośrednio na posadzce.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Novellini Young 2.0 2 GS D+S kabina kwadratowa drzwi składane możliwości montażu

Montaż narożny na brodziku
Zakres regulacji kabiny "A" 770↔790 mm, długość skrzydła po złożeniu "B1" 360 mm, długość skrzydła po otwarciu 690 mm.

Schemat kabiny
Kabina składa się z drzwi Novellini Young 2 GS lewych Y22GS77LD-1H i prawych Y22GS77LS-1H. Wysokość kabiny 2000 mm, szerokość wejścia * 980 mm.

Montaż narożny bezpośerdnio na posadzce
Przy montażu kabiny należy sprawdzić wymiar przestrzeni kąpielowej. Wymiar od wypłytkowanej ściany do środka szkła drzwi "G" 754↔774 mm. Wymiar od wypłytkowanej ściany do zewnętrznej powierzchni profila "A" 770↔790 mm.
Novellini Young 2GS zalety

Mechanizm wzosząco-opadający
Novellini Young 2GS drzwi wahadłowe wyposażone są w mechanizm, który podczas otwierania unosi drzwi. Ułatwia to otwieranie oraz zwiększa żywotność uszczelki.

Uchwyt drzwi
Wykonany z metalu uchwyt drzwi.

Zawias
Zawias łączący części drzwi.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | nie |
| Zakres regulacji | 770-790 mm |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi składane |
| Szerokość wejścia | 980 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.