Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young Plus 1B drzwi skrzydłowe wnękowe 82-86 cm, profil chrom, szkło bezbarwne YPLUS1B82-1K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young PLUS 1B drzwi skrzydłowe wnękowe 82-86 cm YPLUS1B82-1K, możliwość otwierania drzwi na zewnątrz oraz do środka kabiny, profile kolor chrom, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 8 mm z powłoką CrystalClear, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 730 mm, długość drzwi po otwarciu 740 mm, montaż uniwersalny lewy / prawy, zakres regulacji 820 - 860 mm.
Drzwi produkowane na idywidualne zamówienie Klienta. Realizację zamówienia rozpoczynamy po opłaceniu należności.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Zakres regulacji | 820 - 860 mm |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 730 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Kolor profili | chrom |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.