Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Young Plus G+F kabina kwadratowa, drzwi wahadłowe 90x90cm, profil inox - stal szczotkowana, szkło bezbarwne, prawa YPLUSG87D-1Z+YPLUSFG87S-1Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Young Plus G+F kabina kwadratowa, drzwi wahadłowe 90cm, profil inox - stal szczotkowana, szkło bezbarwne, prawa YPLUSG87D-1Z+YPLUSFG87S-1Z, drzwi jednoskrzydłowe i ścianka boczna stała, montaż na brodziku lub posadzce, profile kolor inox - stal szcztkowana, wypełnienie ze szkła hartowanego bezpiecznego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, strona montażu prawa, otwieranie na zewnątrz i do środka, zawiasy z mechanizmem unoszenia, wysokość szkła 2000 mm, całkowita wysokość 2010 mm. W komplecie przyklejana listwa progowa.
Istnieje możliwość instalacji bez listwy progowej. W tym celu należy dokupić dolną uszczelkę drzwi z dłuższym piórem Novellini R55SPB8MO1-TR.
Brodzik i armatura widoczne na zdjęciu nie wchodzą w skład kompletu i należy je zamawiać oddzielnie.
Kabina produkowana na indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Novellini Young Plus G+F kabina kwadratowa montaż na brodziku

Połączenie drzwi wahadłowych ze ścianką boczną
Elementy standardowe przewidziane są wymiarowo do montażu na brodziku. * szerkość wejścia 780 mm.

Schemat kabiny narożnej
F szerokość ścianki bocznej 870 - 890 mm, A szerokość drzwi 870 - 890 mm, B szerokość skrzydła po otwarciu 790 mm.

Montaż na brodziku
Przy montażu na brodziku wystepuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika. A szerokość drzwi i ścianki 870 - 890 mm.
Novellini Young Plus G+F kabina kwadratowa montaż na posadzce

Montaż na posadzce
Przy tym sposobie montażu nie występuje przesunięcie szyb do wewnątrz kabiny. A szerokość drzwi i ścianki 870 - 890 mm.

Schemat kabiny narożnej
Wymiar "B" do osi szyby 854 - 874 mm, wymiar "A" do osi szyby 854 - 874 mm. Jest on najczęściej początkiem spadku posadzki.

Wymiary części kąpielowej
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów podanych wcześniej należy wybrać produkty Novellini o innych zakresach regulacji, które prezetujemy w powyższej tabeli.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Zakres regulacji | 870 - 890 mm |
| Zakres regulacji ścianki bocznej | 870 - 890 mm |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2010 mm |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Szerokość wejścia | 780 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | Crystal Clear |
| Kolor profili | inox - stal szczotkowana |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.