Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Zephyros 2P drzwi prysznicowe suwane 126-132cm, czarny mat, szkło bezbarwne ZEPHYR2P126-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Zephyros 2P drzwi prysznicowe suwane 126-132cm ZEPHYR2P126-1H, montaż we wnęce lub narożny ze ścianką boczną, jeden element stały, drugi suwany, kolor czarny mat, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zakres regulacji A 1260 - 1320 mm, szerokość części stałej F1 - 590 mm, szerokość wejścia * 520 mm, wysokość 1950 mm, strona montażu uniwersalana - lewa / prawa.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Możliwości montażu:
we wnęce
w połączeniu ze ścianką boczną - możliwość tworzenia kabin kwadratowych i prostokątnych
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1260 - 1320 mm |
| Wysokość | 1950 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 520 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | Crystal Clear |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.