Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Novellini Zephyros G drzwi prysznicowe skrzydłowe 90cm(86-92cm), czarny mat, szkło bezbarwne ZEPHYRG86-1H
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Novellini Zephyros G drzwi prysznicowe skrzydłowe 90cm ZEPHYRG86-1H, montaż we wnęce lub narożny ze ścianką boczną, jeden element stały, drugi suwany, kolor czarny mat, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką CrystalClear, zakres regulacji A 860 - 920 mm, szerokość wejścia * 740 mm, wysokość 1950 mm, wymiar skkrzydła po otwarciu "B" - 740 mm, strona montażu uniwersalana - lewa / prawa.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Możliwości montażu:
we wnęce

w połączeniu ze ścianką boczną - możliwość tworzenia kabin kwadratowych i prostokątnych
w połączeniu z dwoma ściankami bocznymi - kabina trójścienna kwadratowa lub prostokątna

Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 860 - 920 mm |
| Wysokość | 1950 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 740 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | CrystalClear |
| Kolor profili | czarny |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.