Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Paffoni Light komplet prysznicowy podtynkowy z deszczownicą 300mm, chrom, LIG010CR70ZSC3C-DEV
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Paffoni Light komplet prysznicowy podtynkowy z deszczownicą 300mm, chrom, LIG010CR70ZSC3C-DEV
Skład zestawu:
- Paffoni Light bateria natryskowa podtynkowa, chrom LIG010CR70, kolor chrom, materiał: mosiądz, głowica ceramiczna, przyłącza elementu podtynkowego: 1/2", rozeta o średnicy 70 mm.
- Paffoni Light przełącznik prysznicowy podtynkowy dwudrożny, chrom, rozeta o średnicy 70 mm, przyłącza 1/2",
- Paffoni Master King deszczownica okrągła 300mm ZSOF079CR, kolor chrom, wykonana z metalu, przyłącze chromowane 1/2, średnica 300 mm, grubość 8 mm.
- Paffoni Lusso ramię prysznicowe 400 mm ZSOF034CR, kolor chrom, wykonane z metalu, przyłącza 1/2, długość 400 mm, w komplecie chromowana rozeta,
- Paffoni Tondo zestaw prysznicowy do baterii podtynkowej ZDUP094CR, kolor chrom, jednostrumieniowa rączka prysznicowa wykonana z metalu, kolanko wypływu zintegrowane z uchwytem punktowym, przyłacza 1/2", wąż prysznicowy w oplocie metalowym, długość węża 1500 mm.
Dane techniczne
| Rodzaj armatury | komplet prysznicowy |
| Sposób montażu | podtynkowy |
| Kolor | chrom |
| Kształt | okrągły |
| Rodzaj głowicy | ceramiczna |
| Rodzaj przełącznika | 2 - drożny |
| Rodzaj wylewki | wylewka stała |
| Zawór spustowy w komplecie | brak |
| Element podtynkowy w komplecie | tak |
| Materiał | mosiądz |
| Wielkość deszczownicy | 300 mm |
| Ilość strumieni deszczownicy | 1 strumień |
| Rodzaj ramienia prysznicowego | ścienne |
| Długość ramienia prysznicowego | 400 mm |
| Długość węża prysznicowego | 1500 mm |
| Ilość strumieni rączki prysznicowej | 1 strumień |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.