Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Sanswiss Cadura Gold Line kabina prostokątna 120x80cm, lewa, profil złoty, szkło bezbarwne CAS2G120CAST0801207
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sanswiss Cadura Gold Line kabina prostokątna 120x80cm, lewa, profil złoty, szkło bezbarwne CAS2G120CAST0801207, drzwi dwuczęściowe, jedna część stała jedna ruchoma, system zamykania/otwierania "Soft Open-Close" umożliwiający płynne i ciche funkcjonowanie, system jezdny ukryty w profilu górnym, system wypinania drzwi ułatwiający utrzymanie drzwi w czystości, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, 10 mm listwa progowa, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 525 mm, szerokość części stałej 574, zakres regulacji 1180 - 1230 mm, ścianka boczna zakres regulacji 780 - 800 mm.
Wymiary na standardowe przewidziane są do montażu na brodziku. Przy montażu na posadzce należy sprawdzić rozmiary w poniższej tabeli.

Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| Zakres regulacji | 1180 - 1230 mm |
| Zakres regulacji ścianki bocznej | 780 - 800 mm |
| System cichego otwierania | Soft Open |
| System cichego zamykania | Soft Close |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 525 mm |
| System jezdny górny | system podwójnych rolek ukrytch w profilu górnym |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | złoty |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.