Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Sanswiss PUR1 drzwi skrzydłowe na wymiar do 1000 mm prawe, profil chrom, szkło bezbarwne PUR1DSM11007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sanswiss PUR1 drzwi skrzydłowe produkowane na wymiar szerokość do 100 cm, prawe, profil chrom, szkło bezbarwne PUR1DSM11007, drzwi skrzydłowe, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane tylko na zewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 8 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia rozmiar minus 47 mm.
POMIAR U KLIENTA GRATIS.
Możliwości montażu:
- drzwi prysznicowe wnękowe
- kabina narożna z wejściem od przodu w połączeniu ze ścianką boczną PUDT2P lub w linii, ewentualnie skróconą ścianką boczną PUDT2PSM. Możliwe rozwiazania kwadratowe i prostokątne.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Drzwi produkowane na indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Pasujące akcesoria i ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | do 1000mm |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | -47 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | chrom |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.