Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Cadura Black Line ścianka Walk-in 70cm, profil czarny mat, szkło bezbarwne CAT40700607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura Black Line ścianka Walk-in 70cm, profil czarny mat, szkło bezbarwne CAT40700607, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, wysokość 2000 mm, zakres regulacji 685 - 700 mm, sposób montażu na brodziku i bezpośrednio na posadzce, strona montażu uniwersalna: lewa/prawa, w komplecie wspornik stabilizacyjny.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina walk-in |
| Zakres regulacji | 685 - 700 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.