Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Emmevi Laguna zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą LAG015ZSC1ABR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Emmevi Laguna zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą LAG015ZSC1ABR, skład zestawu:
- Emmevi Laguna bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa, kolor stare złoto, montaż podtynkowy, głowica ceramiczna, przełącznik ciśnieniowy, przyłącza elementu podtynkowego 1/2",
- Emmevi Laguna deszczownica, kolor stare złoto, styl retro, średnica 205 mm, jeden strumień, przyłącze 1/2",
- Emmevi ramię prysznicowe ścienne, kolor stare złoto, długość 325 mm, przyłącza 1/2",
- Emmevi zestaw prysznicowy punktowy, kolanko wypływu zintegrowane z uchwytem punktowym, przyłącza 1/2", rączka prysznicowa z jednym strumieniem, wąż prysznicowy 1/2" o długości 1500 mm.
Dane techniczne
| Rodzaj armatury | zestaw prysznicowy podtynkowy z deszczownicą |
| Rodzaj głowicy | cermiczna |
| Typ przełącznika | przełącznik 2-drożny |
| Sposób montażu | podtynkowy |
| Kolor | stare złoto |
| Element podtynkowy | w komplecie |
| Długość węża prysznicowego | 1500 mm |
| Typ ramienia prysznicowego | ścienne |
| Długość ramienia prysznicowego | 335 mm |
| Wielkość deszczownicy | 205 mm |
| Ilość strumieni deszczownicy | 1-stumieniowa |
| Typ rączki prysznicowej | 1-strumieniowa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.