Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Livada brodzik prostokątny 90x120cm, biały W20AS09012004
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Livada – Brodzik prostokątny 90 × 120 cm biały W20AS09012004
Nowoczesny brodzik konglomeratowy o eleganckim, minimalistycznym designie
Brodzik Ronal Livada 90 × 120 cm to wysokiej klasy produkt wykonany z trwałego konglomeratu, który zapewnia nie tylko świetny wygląd, ale również wyjątkową odporność na uszkodzenia. Biała, gładka powierzchnia doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrza – od klasycznego po nowoczesny minimalizm.
Najważniejsze cechy brodzika Livada 90×120 cm
-
Kolor: biały
-
Materiał: konglomerat
-
Wymiary: 1200 × 900 mm
-
Wysokość: 37 mm
-
Średnica odpływu: 90 mm
-
Pokrywa odpływu: kwadratowa, w kolorze brodzika
-
Montaż: bezpośrednio na podłodze lub na nóżkach
Funkcjonalność i trwałość, które robią różnicę
Konglomeratowa konstrukcja gwarantuje stabilność, wysoki komfort użytkowania oraz odporność na zarysowania i pęknięcia. Niska wysokość 3,7 cm sprawia, że brodzik wygląda lekko i elegancko, a jednocześnie ułatwia aranżację niskiego wejścia do kabiny.
Kompatybilne obudowy PWI
Do brodzika można dobrać ekskluzywne obudowy PWI, dostępne w trzech wariantach:
-
I – 1-stronna (frontowa)
-
L – 2-stronna (narożna)
-
U – 3-stronna
Pozwalają one uzyskać estetyczne i kompletne wykończenie każdej strefy prysznicowej.
Produkty powiązane – wygodne dopasowanie dodatków
W zakładce produkty powiązane znajdują się:
-
dedykowany syfon,
-
praktyczne nóżki,
-
pasujące obudowy PWI,
umożliwiające szybki i estetyczny montaż brodzika.
Dodatkowa gwarancja producenta
Model Ronal Livada W20AS09012004 jest objęty dodatkową gwarancją producenta, co daje pewność trwałości i jakości na lata.
Możliwości montażu

Montaż na równi z posadzką
Przy tym sposobie montażu należy zapewnić odpowiednie miejsce na syfon w posadzce oraz zweryfikować możliwość podłączenia kanalizacji z odpowiednim spadkiem. Brodzik zainstalowany na równi z posadzką tworzy bez progową przestrzeń w łazience.

Montaż na posadzce
Przy tym sposobie montażu należy zapewnić odpowiednie miejsce na syfon w posadzce oraz zweryfikować możliwość podłączenia kanalizacji z odpowiednim spadkiem. Brodzik zainstalowany w ten sposób nie wymaga stosowania dodatkowych obudów (obmurowania i obłożenia płytkami lub obudowy fabrycznej)

Montaż na nóżkach
Możliwość obmurowania lub zastosowania obudowy fabrycznej
Dane techniczne
| Kształt brodzika | brodzik prostokątny |
| Materiał | konglomerat |
| Długość | 1200 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Promień | 500 mm |
| Kolor | biały |
| Możliwość docięcia | nie |
| Waga | 38 kg |
| Rodzaj powierzchni | gładka |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Syfon w komplecie | nie |
| Nóżki w komplecie | nie |
| Pokrywa odpływu w komplecie | tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | nie |
| Montaż na posadzce | tak |
| Montaż na równi z posadzką | tak |
| Montaż z fabryczną obudową | tak |
| Montaż na nóżkach | tak |
| Możliwość podmurowania | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.