Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
RONAL Amalia drzwi wnękowe przesuwne dwuczęściowe 140cm(135,8-141,4cm), profile czarny mat, szkło bezbarwne D35S21400607+V2.D35.06
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Amalia drzwi wnękowe przesuwne dwuczęściowe 140cm(135,8-141,4cm), profile czarny mat, szkło bezbarwne D35S21400607+V2.D35.06, drzwi dwuczęściowe, jedna część stała jedna ruchoma, przesuwane z wykorzystaniem specjalnych rolek, przystosowanych do dużych obciążeń, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 8 mm z powłoką AquaPerle, wysokość 2000 mm, zakres regulacji -42 mm; +14 mm, szerokość wejścia 607 mm, szerokość części stałej 708 mm, w zestawie profil magnetyczny do wnęki V2.D35.06, strona montażu uniwersalna: lewa / prawa - ustalana w trakcie montażu.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Ronal Amalia D35S21400607+V2.D35.06

System jezdny
System jezdny drzwi oparty jest o zestaw dwóch podwójnych rolek przystosowanych do przenoszenia dużych obciążeń. Rolki przesuwają się po zintegrowanej prowadnicy.

Stabilizator
Zintegrowany z poprzeczką stabilizującą element prowadzący, gwarantuje stabilne i pewne prowadzenie drzwi przesuwnych.

Profil domykający
Profil magnetyczny V2.D35.06
Ronal Amalia D35S21400607+V2.D35.06 wskazówki montażowe

Profil przyścienny przy drzwiach
Maksymalne odchylenie ściany od pionu nie może przekraczać 10 mm

Zestaw montażowy do wnęki
Zestaw posiada regulację do 5 mm.

Prowadnica
Profil 80042. Do prawidłowego montażu drzwi na brodziku, jego rant musi mieć szerokość co najmniej 27 mm.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | -42 mm; +14 mm |
| Zakres regulacji | 1358 - 1414 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 607 mm |
| System jezdny dolny | dwie pojedyńcze wzmocninie rolki |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.