Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
RONAL Cadura Gold Line drzwi przesuwne dwuczęściowe 130cm(126,4-130,9cm), lewe, profil złoty, szkło bezbarwne CAS2G1301207
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura Gold Line drzwi przesuwne dwuczęściowe 130cm, lewe, profil złoty, szkło bezbarwne CAS2G1301207, drzwi dwuczęściowe, jedna część stała jedna ruchoma, system zamykania/otwierania "Soft Open-Close" umożliwiający płynne i ciche funkcjonowanie, system jezdny ukryty w profilu górnym, system wypinania drzwi ułatwiający utrzymanie drzwi w czystości, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, 10 mm listwa progowa, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 575 mm, szerokość części stałej 624, zakres regulacji 1264 - 1309 mm.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Drzwi produkowane na indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Możliwości montażu:
Montaż we wnęce
Montaż ze ścianką boczną CAST, kabiny kwadratowe i prostokątne
Montaż z dwoma ściankami bocznymi CAST - kabina trójścienna.
Montaż ze skróconą ścianką boczną CASTSM1 - rozwiązania kwadratowe i prostokątne
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| Zakres regulacji | 1264 - 1309 mm |
| System cichego otwierania | Soft Open |
| System cichego zamykania | Soft Close |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 575 mm |
| System jezdny górny | system podwójnych rolek ukrytch w profilu górnym |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | złoty |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.