Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Annea black kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi skrzydłowe, prawa, profil czarny mat, szkło bezbarwne AN1CD0900ANT109000607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Annea black kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi skrzydłowe, prawa, profil czarny mat, szkło bezbarwne AN1CD0900ANT109000607
Kabina prysznicowa z drzwiami skrzydłowymi, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane tylko na zewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, szerokość drzwi 900 mm, szerokość ścianki 900 mm, szerokość wejścia 795 mm, sposoby montażu: na brodziku, na posadzce.
Ronal Annea AN1C + ANT1 kabina kwadratowa montaż na brodziku

Schemat kabiny kwadratowej
Elementy standardowe przewidziane są do montażu na brodziku.

Schemat kabiny
Drzwi AN1C posiadają regulację -6 mm; +10 mm, ścianka ANT1 -7 mm; + 10 mm. Wymiar od wykafelkowanej ściany do zewnętrznej krawędzi brodzika "A" 884 - 900 mm, "B" 884 - 900 mm,

Przesunięcie szyb
Przy montażu na brodziku występuje przesunięcie szyb do wewnątrz kabiny o 25 mm dla modelu AN1C i 23 mm dla modelu ANT1. Wymiar A szerokość od ściany do zewnętrznego rantu brodzika,
Sanswiss Annea AN1C + ANT1 kabina prostokątna montaż na posadzce

Montaż na posadzce
Przy tym sposobie montażu nie występuje przesunięcie szyb do wewnątrz kabiny. Zakres regulacji kabiny przy montażu na posadzce wynosi: -6 mm; +10 mm dla drzwi i - 7 mm; +10 mm dla ścianki. Wymiar A szerokość od ściany do osi szyby.

Schemat kabiny
Wymiar "B" do osi szyby 868 mm, wymiar "A" do osi szyby 868 mm. Jest on najczęściej początkiem spadku posadzki.

Wymiary części kąpielowej
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów podanych wcześniej, konieczne jest zamówienie kabiny w wymiarach specjalnych.
Celem zwiększenia szczelności drzwi, producent zaleca montaż z listwą progową S.ANE.06.

Pasujący wspornik i listwę progową prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Zalety kabin prysznicowych Ronal Annea

ZAWIAS
Zawias z systemem unoszenia, otwierany 90 stopni na zewnątrz.

PROFIL PRZYŚCIENNY
System profili z regulacją szerokości

STABILIZATOR
Wspornik łączący element stały drzwi i ściankę boczną ze ścianą.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Rozmiar podstawowy | 900 x 900 mm |
| Zakres regulacji | - 6 mm; + 10 mm |
| Rozmiar rzeczywisty | 868 x 868 mm |
| Zakres regulacji ścianki bocznej | -7 mm; + 10 mm |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 795 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.