Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Annea kabina półokragła 90x90cm, drzwi skrzydłowe, promień 550, profile czarny mat, szkło bezbarwane ANR550900607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Annea kabina półokragła 90x90cm ANR550900607, profile i okucia w kolorze czarny mat, drzwi skrzydłowe, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane tylko na zewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, zakres regulacji 880 - 900 mm, szerokość wejścia 810 mm, szerokość części stałej 297 mm, w komplecie wsporniki narożne.
Możliwość zastosowania dwóch profili poszerzających ACA1.06.2000, zmieniających rozmiar kabiny o 25mm. Zakres regulacji kabiny po zastosowaniu profili 905 - 925 mm.
Ronal Annea ANR kabina półokrągła montaż na brodziku
Elementy standardowe przewidziane są do montażu na brodziku. Przy tym typie montażu występuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika. Zakres regulacji kabiny przy montażu na brodziku wynosi -20 mm; + 0 mm (880 - 900 mm) i jest jednocześnie zewnętrznym wymiarem brodzika.
Ronal Annea ANR kabina półokrągła montaż bezpośrednio na posadzce
W tym przypadku nie występuje przesunięcie szyb do wewnątrz. Zakres regulacji kabiny przy montażu na posadzce wynosi -10 mm; +10 mm. Wymiar od wypłytkowanej sciany do osi szyby 867 mm, Jest on najczęściej początkiem spadku posadzki. Koniecznie należy zwrócić uwagę przy wykonywaniu posadzki na promienień R528 - promień do osi szyby giętej.

Celem zwiększenia szczelności kabiny, producent zaleca montaż z listwą progową S.ANR55.06

Zalety kabin prysznicowych Ronal Annea ANR

ZAWIAS SZKŁO-SZKŁO
Zawias z systemem unoszenia, otwierany 90 stopni na zewnątrz - widok od zewnętrznej i wewnętrznej strony.

PROFIL PRZYŚCIENNY
System profili z regulacją szerokości

STABILIZATOR
Wspornik narożny dopasowany długością do elementu stałego optymalizujący stabilność.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina półokrągła |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Rozmiar | 900 x 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | 877 x 877 mm |
| Zakres regulacji | -17 mm;+ 0 mm |
| Szerokość wejścia | 810 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.