Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Annea kabina prostokątna 120x100cm, lewa, drzwi skrzydłowe, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne AN13G1200ANT110005007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sanswiss Annea kabina prostokątna 120x100cm lewa, drzwi skrzydłowe, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne AN13G1200ANT110005007
Kabina prostokątna z drzwiami skrzydłowymi, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane tylko na zewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 760 mm, szerokość części stałej 397 mm, w komplecie poprzeczka stabilizacyjna ściana-szkło-szkło typ SMGTA.
Celem zwiększenia szczelności drzwi, producent zaleca montaż z listwą progową.

Pasującą listwę progową prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Sanswiss Annea AN13G + ANT1 kabina prostokątna montaż na brodziku

Kabina narożna wejście od frontu
Elementy standardowe przewidziane są do montażu na brodziku.

Schemat kabiny narożnej
Drzwi AN13 D i ścianka ANT1 posiadają regulację -17 mm; +0 mm. Wymiar od wypłytkowanej ściany do zewnętrznej krawędzi brodzika "A" 980 - 1000 mm, "B" 1180 - 1200 mm,

Montaż na brodziku
Przy montażu na brodziku występuję przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika o 23 mm.
Sanswiss Annea AN13G + ANT1 warunki zabudowy na posadzce

Montaż na posadzce
Przy tym sposobie montażu nie występuje przesunięcie szyb do wewnątrz kabiny. Zakres regulacji kabiny przy montażu na posadzce wynosi -7 mm; +10 mm.

Schemat kabiny narożnej
Wymiar "A" do osi szyby 968 mm, wymiar "B" do osi szyby 1168 mm. Jest on najczęściej początkiem spadku posadzki.

Wymiary części kąpielowej
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów z powyższej tabeli konieczne jest zamówienie kabiny w wymiarach specjalnych.
Zalety kabin prysznicowych Sanswiss Annea AN13G + ANT1

ZAWIASY Z FUKCJĄ UNOSZENIA
Zawiasy z funkcją unoszenia drzwi ułatwiają ich otwieranie oraz chronią uszczelkę przed przedwczesnym zużyciem. Na zdjęciu wygląd zawiasu od zewnętrz i od wewnątrz.

STABILZATOR
Poprzeczka stabilizująca z chromowanego mosiądzu gwarantująca optymalną stabilność konstrukcji.

PROFIL PRZYŚCIENNY
Kompaktowy profil przyścienny ułatwiający montaż, z regulacją
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 760 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.