Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Annea kabina prostokątna 120x90cm lewa, drzwi skrzydłowe, profil srebrny, szkło bezbarwne AN13G1200ANT109005007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sanswiss Annea kabina prostokątna 120x90cm lewa, drzwi skrzydłowe, profil srebrny, szkło bezbarwne AN13G1200ANT109005007
Kabina prostokątna z drzwiami skrzydłowymi, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane tylko na zewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, profile aluminiowe w kolorze srebrny połysk, uszczelka magnetyczna, w komplecie poprzeczka stabilizacyjna ściana - szkło - szkło typ SMGTA.
Wymiary:
- wymiar podstawowy 1200 x 900 mm,
- rzeczywisty wymiar kabiny 1168 x 968 mm - mierzony od ściany do osi szkła,
- zakres regulacji: -7 mm: +10 mm.
- szerokość wejścia 760 mm,
- szerokość części stałej 397 mm,
- szerokość drzwi 803 mm,
- wysokość 2000 mm.
Celem zwiększenia szczelności drzwi, producent zaleca montaż z listwą S.ANE.50

Pasującą listwę progową prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Ronal Annea AN13G + ANT1 kabina prostokątna możliwości montażu

Montaż na brodziku
Elementy standardowe przewidziane są do montażu na brodziku. Przy tym sposobie montażu, występuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika o 23 mm. Wymiary: "1" 1200 mm, "2" 900 mm jest rozmiarem brodzika. Wymiary: "A" 1167 mm; "B" 867 mm - wymiary od ściany do osi szkła.

Montaż na posadzce
Przy tym sposobie montażu nie występuje przesunięcie szyb do wewnątrz kabiny. Wymiar "A" do osi szyby 1168 mm, wymiar "B" do osi szyby 868 mm. W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od podanych wymiarów, konieczne jest zamówienie kabiny w wymiarach specjalnych.

Profil przyścienny
Rysunek przedstawia wymiary profila przyściennego drzwi AN13 i ścianki ANT1
Zalety kabin prysznicowych Sanswiss Annea AN13G + ANT1

ZAWIASY Z FUKCJĄ UNOSZENIA
Zawiasy z funkcją unoszenia drzwi ułatwiają ich otwieranie oraz chronią uszczelkę przed przedwczesnym zużyciem. Na zdjęciu wygląd zawiasu od zewnętrz i od wewnątrz.

STABILZATOR
Poprzeczka stabilizująca z chromowanego mosiądzu gwarantująca optymalną stabilność konstrukcji.

PROFIL PRZYŚCIENNY
Kompaktowy profil przyścienny ułatwiający montaż, z regulacją
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| Rozmiar podstawowy | 1200 x 900 mm |
| Zakres regulacji | -7 mm; +10 mm |
| Rozmiar rzeczywisty | 1168 x 868 mm |
| System unosznia drzwi | tak |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Szerokość wejścia | 760 mm |
| System wypinania drzwi | Nie |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.