Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Arelia kabina półokrągła 100x100cm, promień 550, profile srebrny polerowany, szkło bezbarwne D20SR551004007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Arelia kabina półokrągła 100x100cm, promień 550, profile srebrny polerowany, szkło bezbarwne D20SR551004007, drzwi przesuwne z wejściem z narożnika, strona montażu uniwersalna lewa/prawa, wymiar podstawowy 1000 x 1000 mm, mierzony od ściany do osi szkła: 974 x 974 mm, zakres regulacji: -10 mm:+20 mm, wysokość 1900 mm, profile w kolorze srebrny polerowany, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 5 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna na połączeniu drzwi, szerokość wejścia 551 mm, szerokość części stałej "B" - 451 mm.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Ronal Arelia D20SR detale kabiny

Profile przyścienne
System profil z regulacją szerokości

Uchwyt
Drzwi kabiny wyposażone są w ergonomiczny, chromowany uchwyt, który ułatwia otwieranie.

System jezdny
System jezdny oparty jest o system podwójnych regulowanych rolek górnych oraz podwójne dolne rolki z funkcją wypinania.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina półokrągła |
| Promień | 550 mm |
| Rozmiar podstawowy | 1000 x 1000 mm |
| Zakres regulacji | -10 mm;+ 20 mm |
| Rozmiar rzeczywisty | 974 x 974 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 551 mm |
| System jezdny górny | podwójne rolki |
| System jezdny dolny | podwójne rolki wypinane |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | srebrny polerowany |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Sposób montażu | na brodziku |
| Strona montażu | uniwersalna: lewa i prawa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.