Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Cadura Black Line kabina prostokątna 120x90cm, drzwi suwane, profile czarny mat, szkło bezbarwne CAE2G120D0900607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura Black Line kabina prostokątna 120x90cm, drzwi suwane, profile czarny mat, szkło bezbarwne CAE2G120D0900607
Kabina prostokątna z drzwiami przesuwnymi, wejście narożne, profile kolor czarny mat, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, drzwi z systemem cichego otwierania/zamykania “Soft open/close”, który gwarantuje ciche i łatwe domykanie drzwi oraz dyskretną prowadnicą maskującą system rolek jezdnych, system wypinania drzwi ułatwiający utrzymanie kabiny w czystości, wysokość 2000 mm, listwa progowa o wysokości 10 mm, szerokość części stałej 555 mm / 405 mm.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Warunki zabudowy

Montaż na brodziku
Przy tym sposobie montażu występuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika o 16 mm. Wymiar "1" - 1200 mm; "2" - 900 mm od ściany do zewnętrznego rantu brodzika. Wymiary "A" - 1180 mm; "B" 880 mm od ściany do osi szyby kabiny. Zakres regulacji: -24 mm;+ 2 mm.

Montaż na posadzce
Wymiary przestrzeni kąpielowej przy montażu elementów standardowych na posadzce: "A" - 1167 mm; "B" - 867 mm o ściany do osi szkła. Zakres regulacji: -11 mm;+ 15 mm.

Wykonanie na wymiar
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów podanych wcześniej, konieczne jest zamówienie kabiny w wymiarach specjalnych.
Zalety kabin prysznicowych Ronal Cadura CAE2 G+D

SYSTEM WYPINANIA DRZWI
Łatwe wypinanie jednym kliknięciem. System ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

FUNKCJA SOFT OPEN/CLOSE
Kabina wyposażona w system cichego zamykania, który gwarantuje ciche i łatwe domykanie drzwi.

PROFILE Z REGULACJĄ SZEROKOŚCI
Ułatwiające montaż, regulowane profile.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Opcjonalne wzory szkła - dostępne na zapytanie

Shade 68
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Shade, symbol 68.

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| Rozmiar podstawowy | 120x900 mm |
| Rozmiar rzeczywisty | 1167x867 mm |
| System cichego otwierania | Soft Open |
| System cichego zamykania | Soft Close |
| Wysokość | 2000 mm |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Szerokość wejścia | 525 mm |
| System jezdny górny | system podwójnych rolek ukrytch w profilu górnym |
| System wypinania drzwi | Tak |
| Powłoka na szybie | AquaPerle |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Kolor szkła | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Sposób montażu | na brodziku i posadzce |
| Strona montażu | lewa |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.