Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Cadura Black Line ścianka Walk-in, wykonanie na wymiar SM2, profil czarny mat, szkło bezbarwne CAT4SM20607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura Black Line ścianka Walk-in, wykonanie na wymiar SM2, profil czarny mat, szkło bezbarwne CAT4SM20607, wykonie na wymiar w zakresie 901-1400 mm, wysokość do 2100 mm wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, wysokość 2000 mm, zakres regulacji -10 mm;+ 5 mm, sposób montażu na brodziku i bezpośrednio na posadzce, strona montażu uniwersalna: lewa/prawa, w komplecie wspornik stabilizacyjny.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina Walk-In |
| Rozmiar | na wymiar |
| Wysokość | do 2100 mm |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | na wymiar w zakresie 901 - 1400 mm |
| Zakres regulacji | -10 mm ; + 5 mm |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.