Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Cadura drzwi wahadłowe 90cm(87,5-90cm), prawe, profil biały mat, szkło bezbarwne CA1CD0900907
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura drzwi wahadłowe 90cm, prawe, profil biały mat, szkło bezbarwne CA1CD0900907, drzwi wahadłowe z profilem przyściennym, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, 5 mm listwa progowa, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 784 mm.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Drzwi produkowane na indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Ronal Cadura CA1C możliwości montażu

Montaż we wnęce
Przy tym sposobie montażu, niezbędne jest dokupienie zestawu montażowego do wnęki V2.CA.09. Przy dodawaniu drzwi do koszyka jest możliwość wyboru kompletnych drzwi do wnęki

Kabina narożna
Z połączenia drzwi ze ścianką boczną Ronal Cadura CAT1 można uzyskać kabiny prysznicowe narożne z wejściem od przodu, prostokątne lub kwadratowe. Gotowe rozwiązania kabin CA1CD+CAT1.

Kabina narożna
W połączeniu ze skróconymi ściankami bocznymi CAT1SM1 i CAT1SM2, które są produkowane pod wymiar, można uzyskać kabinę prostokątną lub kwadratową.
RONAL Cadura CA1C opcje

Szkło 68 Shade
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Shade, symbol 68 - na zapytanie

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87 - na zapytanie

Wykonanie na wymiar
Istnieje możliwość wykonania drzwi, dopasowanych do nietypowych wymiarów CA1CDSM10907 w zakresie 500 - 1000 mm.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Strona montażu | prawa |
| Rozmiar | 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | biały mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | -25 mm; 0 mm |
| Szerokość wejścia | 784 mm |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.