Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Cadura drzwi wahadłowe na wymiar, lewe, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne CA1CGSM15007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura drzwi wahadłowe na wymiar, lewe, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne CA1CGSM15007, produkowane na indywidulane zamówienie na wymiar, drzwi wahadłowe z profilem przyściennym, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, 5 mm listwa progowa, wysokość do 2100 mm, zakres regulacji podany wymiar - 10 mm; + 15 mm.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Drzwi produkowane na indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Ronal Cadura CA1C możliwości montażu

Montaż we wnęce
Przy tym sposobie montażu, niezbędne jest dokupienie zestawu montażowego do wnęki V2.CA.SM1.50. Przy dodawaniu drzwi do koszyka jest możliwość wyboru kompletnych drzwi do wnęki.

Kabina narożna
Z połączenia drzwi ze ścianką boczną Ronal Cadura CAT1(przy drzwiach o wysokości 2000mm), Ronal Cadura CAT1SM150(szerokość 300-900mm, wysokość do 2100mm), Ronal Cadura CAT1SM150(szerokość 901-1400mm, wysokość do 2100mm), można uzyskać kabiny prysznicowe narożne z wejściem od przodu, prostokątne lub kwadratowe.

Kabina narożna
W połączeniu ze skróconymi ściankami bocznymi CAT1SM150 i CAT1SM250, które są produkowane pod wymiar, można uzyskać kabinę prostokątną lub kwadratową.
RONAL Cadura CA1C opcje

Szkło 68 Shade
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Shade, symbol 68 - na zapytanie

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87 - na zapytanie

Uwagi do wykonania na wymiar
Przy zamawianiu drzwi i ścianki bocznej, należy zamówić elementy o takiej samej wysokości. Przy zamówieniu skróconej ścianki bocznej nie ma możliwości zamówienia opcjonalnego szkła Shade 68.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Strona montażu | lewa |
| Rozmiar | na wymiar |
| Wysokość | do 2100 mm |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | -10 mm;+15 mm |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.