Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Cadura kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi wahadłowe, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne CA1CG0905007+CA1CD0905007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Cadura kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi wahadłowe, profil srebrny połysk, szkło bezbarwne CA1CG0905007+CA1CD0905007, produkowana na indywidulane zamówienie, drzwi wahadłowe z profilem przyściennym, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane na zewnątrz i do wewnątrz, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, 5 mm listwa progowa, wysokość 2000 mm.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Kabina produkowana na indywidualne zamówienie. Realizacja rozpoczyna się po opłaceniu należności.
Ronal Cadura CA1C G+D kabina kwadratowa

Schemat kabiny
Kabina kwadratowa Ronal Cadura CA1C G+D składa się z drzwi lewych CA1C G i drzwi prawych CA1C D. Drzwi kabiny otwierają się na zewnątrz i do środka. Drzwi w standardowych rozmiarach przewidziane są do montażu na brodziku. Możliwy jest montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, jednak przy takim rozwiązaniu należy sprawdzić rozmiar przestrzeni kąpielowej - patrz montaż na posadzce.

Montaż na brodziku
Przy tym sposobie montażu występuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika. Wymiar "1" - 900 mm; "2" - 900 mm od ściany do zewnętrznego rantu brodzika. Wymiary "A" - 868 mm; "B" 868 mm od ściany do osi szyby kabiny. Zakres regulacji: -15 mm;+ 0 mm.

Montaż na posadzce
Wymiary przestrzeni kąpielowej przy montażu elementów standardowych na posadzce: "A" - 860 mm; "B" - 860 mm o ściany do osi szkła. Zakres regulacji: -7 mm;+ 8 mm.
RONAL Cadura CA1C opcje

Szkło 68 Shade
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Shade, symbol 68 - na zapytanie

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87 - na zapytanie

Wykonanie na wymiar
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów podanych wcześniej, konieczne jest zamówienie kabiny w wymiarach specjalnych.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Rozmiar | 900 x 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | 868 x 868 mm |
| Zakres regulacji | -15 mm;+0 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.