Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Divera kabina prostokątna 120x90cm, profile srebrny połysk, szkło bezbarwne D22S2B120D22F10905007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Divera kabina prostokątna 120x90cm, profile srebrny połysk, szkło bezbarwne D22S2B120D22F10905007, profile aluminiowe w kolorze srebrny połysk, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, drzwi z systemem wypinania, wymiar podstawowy 1200 mm, wysokość 2000 mm, szerokość wejścia 484 mm, szerokość części stałej 569 mm, strona montażu: uniwersalna lewa/prawa ustalana w trakcie montażu, uszczelka magnetyczna, listwa progowa o wysokości 15 mm, ścianka boczna 900 mm.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Ronal Divera D22S2B+D22F1 kabina prostokątna

Schemat kabiny
Kabina prostokątna Ronal Divera D22S2B+D22F1 składa się z drzwi prysznicowych przesuwnych 120 cm, które można zainstalować z wejściem po prawej lub lewej stronie(ustalane w trakcie montażu) oraz ścianki stałej 90 cm.

Montaż na brodziku
Przy tym sposobie montażu występuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika: drzwi o 13 mm, ścianka 10 mm. Wymiar "1" - 1200 mm; "2" - 900 mm od ściany do zewnętrznego rantu brodzika. Wymiary "A" - 1184 mm; "B" 878 mm od ściany do osi szyby kabiny. Zakres regulacji części 1200 mm: -20 mm; +10 mm, części 900 mm: -20 mm; +5 mm.

Montaż na posadzce
Wymiary przestrzeni kąpielowej przy montażu elementów standardowych na posadzce: "A" - 1174 mm; "B" - 868 m o ściany do osi szkła. Zakres regulacji części 1200 mm: -10 mm; +20 mm, części 900 mm: -10 mm; +15 mm.
RONAL Divera możliwe wersje szkła

Szkło 22 Durlux
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Durlux, symbol 22 - na zapytanie.

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87 - na zapytanie.

Wykonanie na wymiar
Możliwość dopasowania wymiarów drzwi do własnych potrzeb. Wykonanie na wymiar jest możliwe w zakresie szerokości drzwi: 1000 - 1800 mm, ścianka: 250 - 1400 mm, wysokość do 2000 mm.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Rozmiar | 1200 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Szerokość wejścia | 484 mm |
| System jezdny górny | system podwójnych rolek |
| System jezdny dolny | trzymacz szyby |
| System wypinania drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.