Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Solino black drzwi 110 cm (107,7-111cm) wahadłowe jednoskrzydłowe ze ścianką stałą w linii, profile czarny mat, szkło bezbarwne SOL3111000607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Solino black drzwi 110 cm, wahadłowe jednoskrzydłowe ze ścianką stałą w linii, profile czarny mat, szkło bezbarwne SOL3111000607, drzwi jednoczęściowe wahadłowe - otwierane na zewnątrz i do środka, ze ścianką stałą w linii, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość: 2000 mm, zakres regulacji w zakresie: 1077 - 1110 mm, szerokość drzwi: 670 mm, szerokość części stałej: 430 mm, szerokość wejścia: 600 mm, sposoby montażu: na brodziku, na posadzce, strona montażu uniwersalna: lewa lub prawa ustalana w trakcie montażu.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.
Ronal SOL31 możliwe konfiguracje

Montaż we wnęce
Drzwi prysznicowe mają możliwość montażu jako wersja lewa lub prawa - stronę ustala się w trakcie montażu. Zakres regulacji - 13 mm;+20 mm. Istnieje możliwość zastosowania wspornika równoległego ściana-szkło-ściana SMMS2.06.1500 - zamawiany osobno.

Montaż ze ścianką boczną
Możliwość tworzenia kabin prostokątnych i kwadratowych w połączeniu ze ściankami bocznymi Ronal Solino SOLT3(wymiary standardowe, wysokość 1984 mm) lub SOLT3SM10607(wysokość do 2000 mm). W standardzie dostarczany jest wspornik narożny.

Montaż ze ścianką boczną
Możliwość tworzenia kabin prostokątnych i kwadratowych w połączeniu ze ściankami bocznymi Ronal Solino SOLT3(wymiary standardowe, wysokość 1984 mm) lub SOLT3SM10607(wysokość do 2000 mm). W rozwiązaniu pokazanym na schemacie zastosowano opcjonalny wspornik SMGTS2.06.1500 (zamawiany osobno).
RONAL Solino SOL31 opcje

Szkło 88 Lines
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Lines, symbol 88 - na zapytanie

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87 - na zapytanie

Wykonanie na wymiar
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów podanych wcześniej, konieczne jest zamówienie drzwi w wymiarach specjalnych.

W celu zwiększenia szczelności zalecany jest montaż z listwą progową S.SOL.06 - ZAMAWIANA OSOBNO. W przypadku tej kabiny należy domówić dwie listwy progowe.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi wahadłowe |
| Rozmiar | 1100 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | -23 mm;+10 mm |
| Szerokość wejścia | 600 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.