Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Solino black kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi składane, profile czarny mat, szkło bezbarwne SOLF1G0900D0900607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Solino black kabina kwadratowa 90x90cm, drzwi składane, profile czarny mat, szkło bezbarwne SOLF1G0900D0900607, otwierane na zewnątrz i do środka, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, zawiasy z funkcją unoszenia.
Możliwość zastosowania profila poszerzającego drzwi o 25 mm ACA1.06.2000.
Sposoby montażu:
- na brodziku,
- na posadzce.
Ronal Ronal SOLF1 G+D kabina kwadratowa

Schemat kabiny
Kabina kwadratowa Ronal Solino SOLF1 G+D składa się z drzwi lewych SOLF1 G i drzwi prawych SOLF1 D. Drzwi kabiny otwierają się na zewnątrz i do środka. Drzwi w standardowych rozmiarach przewidziane są do montażu na brodziku. Możliwy jest montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, jednak przy takim rozwiązaniu należy sprawdzić rozmiar przestrzeni kąpielowej - patrz montaż na posadzce.

Montaż na brodziku
Przy tym sposobie montażu występuje przesunięcie szyb do wewnątrz od zewnętrznego rantu brodzika. Wymiar "1" - 900 mm; "2" - 900 mm od ściany do zewnętrznego rantu brodzika. Wymiary "A" - 878 mm; "B" 878 mm od ściany do osi szyby kabiny. Zakres regulacji: -17 mm;+ 0 mm.

Montaż na posadzce
Wymiary przestrzeni kąpielowej przy montażu elementów standardowych na posadzce: "A" - 868 mm; "B" - 868 mm o ściany do osi szkła. Zakres regulacji: -7 mm;+ 10 mm.
RONAL Solino SOLF1 G+D opcje

Szkło 88 Lines
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Lines, symbol 88 - na zapytanie

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87 - na zapytanie

Wykonanie na wymiar
W przypadku gdy wymiary części kąpielowej odbiegają od wymiarów podanych wcześniej, konieczne jest zamówienie kabiny w wymiarach specjalnych.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

W celu zwiększenia szczelności zalecany jest montaż z listwą progową S.SOLF.06 - ZAMAWIANA OSOBNO. W przypadku tej kabiny należy domówić dwie listwy progowe.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina kwadratowa |
| Sposób otwierania | drzwi składane |
| Rozmiar | 900 x 900 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Rozmiar rzeczywisty | 868 x 868 mm |
| Zakres regulacji | - 7 mm; +10 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.