Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Solino drzwi prysznicowe skrzydłowe 70cm(68,3x70cm), profil srebrny połysk, szkło bezbarwne SOL107005007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Solino drzwi prysznicowe skrzydłowe 70cm(68,3x70cm), profil srebrny połysk, szkło bezbarwne SOL107005007, zawiasy z funkcją unoszenia, otwierane na zewnątrz (możliwość zmiany sposobu otwierania na zewnątrz/do środka przez dokupienie zestawu V2.SOL.06), wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, zakres regulacji -17 mm;+0 mm, szerokość wejścia: 598 mm, sposoby montażu: na brodziku, na posadzce. Montaż uniwersalny: lewy lub prawy.
Możliwe warianty produktu:
- same drzwi do połączenia ze ściankami bocznymi SOLT1
- drzwi plus zestaw do wnęki V.SOL.50 - otwieranie drzwi na zewnątrz,
- drzwi plus zestaw do wnęki V2.SOL.50 - otwieranie drzwi na zewnątrz i do środka.
Przy montażu drzwi ze ścianką boczną SOLT1 istnieje możliwość uzyskania otwierania drzwi na zewnątrz/do środka, przez zastosowanie zestawu Ronal V3.SOL.50. Standardowo przy połączeniu drzwi SOL1+SOLT1, drzwi otwierają się na zewnątrz.
Ronal Solino SOL1 produkty opcjonalne

Drzwi SOL1
Przy montażu we wnęce drzwi SOL1 trzeba uzupełnić zestawem do wnęki V.SOL.50 lub V2.SOL.50. Połączenie z zestawem V.SOL.50 umożliwia otwieranie drzwi na zewnątrz. Zastosowanie zestawu V2.SOL.06 umożliwia otwieranie drzwi na zewnętrz i do środka. Przed dodaniem produktu do koszyka istnieje możliwość wyboru wersji. Przy montażu we wnęce drzwi posiadają regulację -17 mm; +0 mm.

Wspornik SMGS.50.1500
Przy tworzeniu kabin kwadratowych i prostokątnych, w połączniu drzwi SOL1 i ścianki bocznej SOLT1, standardowy wspornik narożny, który jest dołączony do ścianki bocznej można zastąpić wspornikiem poprzecznym SMGS501500. Wspornik jest opcją i prezentujemy go w zakładce produkty powiązane.

Listwa progowa
Drzwi prysznicowe Ronal Solino SOL1 Black wyposażone są mechanizm wznosząco-opadający. Daje to możliwość instalacji drzwi także bezpośrednio na posadzce. Celem zwiększenia szczelności, producent zaleca montaż drzwi z listwą progową S.SOL.50.
Ronal Solino Black SOL1 możliwości montażu

Montaż we wnęce
Przy montażu we wnęce niezbędne jest uzupełnienie drzwi o zestaw montażowy do wnęki V.SOL.50 lub V2.SOL.50

Montaż ze ścianką boczną
W połączeniu ze ściankami bocznymi SOLT1 uzyskuje się kabiny kwadratowe i prostokątne w wielu wariantach wymiarowych. Gotowe rozwiązania prezentujemy w kategorii Ronal SOL1+SOLT1.

Montaż ze ścianką boczną
W połączeniu ze ściankami bocznymi SOLT1 uzyskuje się kabiny kwadratowe i prostokątne w wielu wariantach wymiarowych. Przez zastosowanie wspornika poprzecznego SMGS.50.1500 uzyskuje się zmianę wyglądu kabiny.
Zalety drzwi Ronal Solino SOL1

SYSTEM UNOSZENIA DRZWI
System unoszenia drzwi w momencie otwierania, zapobiega zużyciu uszczelki dolnej, a także podnosi szczelność

UCHWYT DRZWI
Praktyczny uchwyt drzwi.

PROFILE PRZYŚCIENNE
Regulowane profile przyścienne ułatwiające montaż.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi skrzydłowe |
| Rozmiar | 700 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | - 17 mm; + 0 mm |
| Szerokość wejścia | 598 mm |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.