Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Solino kabina kwadratowa lub prostokątna, wykonanie na wymiar, drzwi składane, profile srebrny połysk, SOLF1GSM1SOLF1DSM15007
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Solino kabina kwadratowa lub prostokątna, wykonanie na wymiar, drzwi składane, profile srebrny połysk, SOLF1GSM1SOLF1DSM15007, otwierane na zewnątrz i do środka, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, zawiasy z funkcją unoszenia, wysokość 2000 mm. Możliwość zamówienia obu ścian kabiny o szerokości w zakresie 700 - 1200 mm, zakres regulacji -7 mm;+ 10 mm.
Aby poprawnie zamówić kabinę należy uzupełnić pola w formularzu dotyczące wymiarów strony lewej SOLF1G oraz strony prawej SOLF1D. Wymiary należy podać w milimetrach w zakresie 700 - 1200 mm - od ściany do środka szkła oraz wysokość kabiny do 2000 mm. Zamówiona kabina będzie miała dokładnie podany wymiar z zakresem regulacji każdej ściany -7 mm:+10 mm.
Sposoby montażu:
- na posadzce,
- na brodziku - oferta generalnie dotyczy kabin montowanych na posadzce. Do montażu na brodziku dostępne są modele standardowe.
Ronal Ronal SOLF1 G+D kabina kwadratowa lub prostokątna

Schemat kabiny
Kabina kwadratowa lub prostokątna Ronal Solino SOLF1 G+D składa się z drzwi lewych SOLF1 G i drzwi prawych SOLF1 D. Drzwi kabiny otwierają się na zewnątrz i do środka.

Montaż na posadzce
Przy zamówieniu drzwi należy w formularzu podać wymiary od ściany do środka szkła. Wymiar A - szerokość części lewej SOLF1GSM1; wymiar B szerokość części prawej SOLF1DGSM1.

Profil przyścienny
Wymiary profila przyściennego drzwi.
RONAL Solino SOLF1 G+D możliwe wersje szkła

Szkło 88 Lines
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Lines, symbol 88

Szkło SCREEN
Szkło hartowane o grubości 6 mm ze wzorem Screen, symbol 87

Szkło bezbarwne
Szkło hartowane bezbarwne o grubości 6 mm, symbol 07.

W celu zwiększenia szczelności zalecany jest montaż z listwą progową S.SOLF.50 - ZAMAWIANA OSOBNO. W przypadku tej kabiny należy domówić dwie listwy progowe.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | kabina prostokątna |
| Sposób otwierania | drzwi składane |
| Rozmiar | na wymiar |
| Wysokość | do 2000 mm |
| Kolor profili | srebrny połysk |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | - 7 mm; +10 mm |
| System unoszenia drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.