Kontakt
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
poniedziałek - piątek: 9 - 17,
sobota: nieczynne
Masz pytanie? Dzwoń!
tel: 22 - 299- 43 - 19
tel: 509 - 808 - 638
opłata za zwykłe połączenie w/g stawek operatora.
lub napisz e-mail:
sklep@lazienki-online.pl
Ronal Top-Line S black drzwi przesuwne dwuczęściowe 100cm(97,5-102,5cm), prawe, profile czarny mat, szkło bezbarwne TLS2D1000607
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ronal Top-Line S drzwi przesuwne dwuczęściowe 100cm (97,5-102,5), prawe, profile czarny mat, szkło bezbarwne TLS2D1000607, drzwi przesuwne: jedna część stała, jedna suwana, wypełnienie ze szkła hartowanego o grubości 6 mm z powłoką AquaPerle, uszczelka magnetyczna, wysokość 2000 mm, zakres regulacji 975 - 1025 mm, szerokość wejścia 395 mm, szerokość części stałej 482 mm, drzwi przesuwane z systemem podwójnych rolek ułatwiających przesuwanie, w komplecie uszczelka magnetyczna i listwa progowa, sposoby montażu: na brodziku, na posadzce.
Możliwości montażu:
we wnęce
w połączeniu ze ścianką boczną - możliwość tworzenia kabin kwadratowych i prostokątnych
w częściowej wnęce z krótką ścianką boczną
Pasujące ścianki boczne prezentujemy w zakładce produkty powiązane.
Produkt objęty dodatkową gwarancją producenta.

Aquaperle to skuteczna, trwała, polimerowa warstwa chroniąca przed zaciekami wodnymi i kamieniem. Dzięki powłoce woda ściekająca po tafli szkła łatwiej spływa i nie pozostawia większej ilości kropli, które mogłyby zasychać i pozostawiać zanieczyszczenia. Resztki zanieczyszczeń nie osadzają się w mikrostrukturze szkła, ale na warstwie ochronnej zabezpieczonej powierzchni, dzięki czemu są łatwiejsze do usunięcia.
Szkło uszlachetnione powłoką AquaPerle bardzo łatwo się czyści przy pomocy ściągaczki do wody. Regularna pielęgnacja pozwala utrzymać wygląd nowej kabiny przez wiele lat. Przy gruntownym myciu należy używać tylko rekomendowanych przez producenta środków czystości, które prezentujemy w "produkty powiązane". Trwałość powłoki przy odpowiedniej pielęgnacji wynosi powyżej 8 lat.
Dane techniczne
| Rodzaj kabiny | drzwi prysznicowe |
| Sposób otwierania | drzwi przesuwne |
| Strona montażu | prawa |
| Rozmiar | 1000 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profili | czarny mat |
| Rodzaj wypełnienia | szkło hartowane |
| Wzór wypełnienia | bezbarwne |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Powłoka na szkle | tak |
| Zakres regulacji | - 25 mm; + 25 mm |
| Szerokość wejścia | 395 mm |
| Możliwość montażu ze ścianką boczną | tak |
| System jezdny górny | system podwójnych rolek |
| System jezdny dolny | trzymacz szyby |
| System wypinania drzwi | tak |
| Montaż na brodziku | tak |
| Montaż na posadzce | tak |


Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.